Pokud potřebujete podnikat, shodou okolností hledáte způsob, jak získat zcela zdarma mikropůjčku. Existuje spousta různých dostupných webových stránek, které jsou někteří schopni použít právě pro toto. Řada z nich vlastní Kiva, LiftFund, Accion Arkansas a zahajuje Pacifické cykly Area Adventures.

půjčky pro dlužníky

Grameen Amerika

Grameen The us může být charitativní mikrofinanční společnost, která poskytuje půjčky, pokud potřebujete podnikatelkám, které jsou pod hranicí chudoby. Cílem korporace je podpořit ženy pocházející z chudoby tím, že jim všem poskytne bezplatný obchodní bankovní účet a také posun vpřed.

V lednu 2008 se https://pujcka-snadno.cz/pujcka-na-op/ Grameen otevřel v Knutson Levels, královna. Jeho obsah se přitom zvýšil, chcete-li na dvacet jedna měst napříč Ooughout.S. Který zahrnuje Oakland, Calcium mineral, L.a., Doplňky vápníku, Indianapolis, At, a začít Charlotte, Severní Karolína.

Grameen Spojené státy byly vytvořeny na rádiu Nobel Tranquility Honor Muhammad Yunus. Tato osoba by byla bangladéšským ekonomem a iniciovala vyvinuté mikrofinanční půjčky. Kromě poskytování firemních kreditů společnost podporuje některé další programy, například Grameen PrimaCare, který nabízí klinickou pomoc méněcenným.

Grameen Spojené státy americké byly založeny v přesvědčení, že ve Spojeném království může fungovat mikrofinanční kapitálový vklad Grameen. Za deset let společnost poskytne diskutovanou oběžnou částku 230 bilionů dolarů téměř 43 000 ženám.

Accion Arkansas

Bezplatná mikropůjčka Accion Ohio je skvělá pro novou neziskovou firmu, která se zaměřila na zlepšení průmyslového terénu v Ohiu. Podnik poskytuje vzdělávací a zahajovací podporu masmédií spolu s bezplatnou mikropůjčkou pro začínající podnikatele. Skutečně, stipendium pomáhá všem obyvatelům Kalifornie od roku 1994.

Společnost nabízí bezplatné připojení. Nové odměny mají profesionální přemýšlení, boční, spolu s dalšími řešeními. Mikroskopický odborný rozvoj Primární (SBDC) je na jakékoli nejnovější univerzitě v Jižní Americe-Gallup a začněte párovat s finančními společnostmi ze sousedství, aby poskytovali mistrům přístup k hotovosti.

Dlužníci fondu šance bývají převážně ve vlastnictví malých částí. Zejména tito lidé mají typický příjem z pobytu 30 000 $. Proto byla postavena s prokázanou historií dobrých výsledků, v poměru 97 zahrnujících přidružené agentury trávící její přestávky.

LiftFund

V případě, že máte svou malou firmu z Texasu, pravděpodobně se budete moci rozhodnout požádat o bezplatnou mikropůjčku kolem LiftFundu. Konkrétní charitativní firma má finanční prostředky, pokud potřebujete vlastníky a poskytuje informativní pomoc pro nové a začínající současné množství. LiftFund, který byl spuštěn v roce 1994 v San Antoniu, Tx, má v oblasti mikropůjček současného mistra.

Mikropůjčka na LiftFund může pomoci nahromadit nové rizikové peníze, nebo zejména nastavení a nabídky pro profesionály. Dobrá velikost, o kterou žádáte, může věřitel vyžadovat peněžní prostěradla a zahájit diagnostiku z úvěru.

LiftFund nabízí osobní školení a iniciuje různé pracovní prostory, abyste se mohli naučit zakládat vaši organizaci.Jeho nebo její mikropůjčky se uskutečňují za účelem neo-peněžních dlužníků se špatným úvěrovým vývojem. Ti, kteří mají zástavní práva spolu s dalšími peněžními stížnostmi, mají tendenci být diskvalifikováni.

Pacifické cykly Oblastní dobrodružství

Off-shore Place Adventures může být nezisková standardní banka, která nabízí spravedlivé úvěry, aby omezila korporace s Arizonou. Také uvedení zcela bezplatného průmyslového poradenství zaokrouhlilo váš bývalý odkaz spojený s dobrovolníky.

Společnost PCV, která má za cíl přispět k tomu, aby se oblasti staly společenským leskem, pomohla v posledním kalendářním roce ne méně než jedné konkrétní 000 společnostem. 80 % těchto lidí je drženo ženami.

Pacific Cycles Area Activities se vztahuje na čistý benzín, výběr zdravých potravin a začínající společnosti. Společnost využívá „smíšenou ekonomickou rozmanitost“, která umožňuje čtvrtím Oaklandu vytvářet bohatství.

Nastavení mikropůjček má peníze, pokud chcete praktické mikropodniky. V tomto článku lze mikroúvěry použít živý příjem, nové rukojeti, investice a začít výplatu. Neexistuje žádná nejmenší kreditní historie tlačená.

Pacific Region Escapades poskytuje půjčky lidem, podnikům, neziskovým organizacím a balíkovým službám. Tyto plány mají nastavitelnou terminologii a počáteční ceny.

Kiva

Kiva může být bezplatný nástroj pro mikropůjčky, který nabízí zcela bezplatné kredity, pokud je chcete vlastnit ve srovnání se sedmdesáti národy. Jedná se o charitativní společnost, která se věnovala vytváření využití finančních prostředků.

Nejnovější bankovní půjčka jakékoli organizace bude „mikrozáloha“, kterou používá k poskytování finančních prostředků, chcete-li podnikům z rozvojových zemí po celém světě. Kromě typických kreditů však má učení jakékoli lokality komerčního rozvoje a ekonomické zahájení.

Jakkoli budou půjčky od Kiva nejlevnější, které máme, nemusí to být nutně nejlepší. Některé věci se pokazí, pokud budete cvičit, při ztrátě těžce vydělaných peněz, abyste získali zálohu, prostě nemůžete vysolit páteř.

Nový firemní proces týkající se poskytování zcela bezplatných půjček může být těžký. Kandidáti požadují nový důvod PayPal a poskytnou počáteční specifika své práce. Že půjdou s vhodným transakčním tokem nebo dokonce s inovací s nízkým výnosem.